Örhängen Askgren liten i guld
13.590 kr inkl. moms
Øredobber Asketregren liten i gull 14K(585) er stilige og unike øreringer som passer fint til både hverdag og fest. Øredobber er håndlagde og derfor unike og noe ulike fra hverandre.
Ørepynt Asketregren liten i gull 14K(585) er stilige og unike øreringer som passer fint til både hverdag og fest. Øredobber er håndlagde og derfor unike og noe ulike fra hverandre. De har naturlig mønster av asketregrener. Mønsteret av asketregrener er i relieff og skal ikke slites bort.
Et nydelig par øredobber fra Inesse Jewelry. Ørepynt Asketregren liten i gull passer perfekt sammen med ringene i samme kolleksjon, «Asketregren». Ørepynt finnes i tre gull farger hvitt gull, gult gull og rose gull 14K(585).
Ønsker du en helt spesiell øredobber håndlaget av en dyktig gullsmed-designer? Ta gjerne en titt på Inesse Jewelry for flere produkter. Ørepynt Asketregren liten i gull 14K er en gjennomtenkt gave til noen du er ekstra glad i. Ørepynt Asketregren liten i gull passer perfekt til bursdager, dåp, konfirmasjon, eller andre viktige anledninger som jul.
Specifikationer:
- Høyden: 18mm
- Tykkelse: 2-4mm
- Vekt: ca.4,1g
- Profil: rund
- Gult gull 585 (14K)
Ørepynt i gult gull er lagervare med leveringstid på 1-3 dager. Øredobber i hvitt og rose gull skal lages etter bestilling og leveringstid er 7-14dager. Dette kan variere i høytider. Alltid gratis levering. Gratis retur i 14 dager. Bytterett 30dager.
Välj material | Vit 585-guld/14K ,Gul 585-guld/14K ,Rosa 585-guld/14K |
---|---|
Varumärke |